1997 yılında kurulan Kayra Catering, alanında tecrübeli, her kademede yetkin ve eğitimli çalışanları ile hijyenik koşullarda güvenilir gıda üreten ve yemek hizmeti sunan bir kuruluştur.

Bursa’da vermiş olduğu bu hizmeti müşteri odaklı planlayıp ve müşteri memnuniyeti öncelikli olarak devam ettiren, günlük 25.000 kişi kapasiteli fabrikası ve alanında uzman kadrosu ile  yemek üretip, müşterilerine en uygun koşullarda ulaştıran, eğitimli  ve güler yüzlü ekibiyle müşterilerinin ihtiyacını profesyonel olarak karşılamaktadır.

Sunduğu Taşıma Yemek hizmetinin yanı sıra dileyen müşterilerine kendi mutfaklarında Yerinde Üretim yemek hizmeti de sunan Kayra Catering, mutfak projelendirme ve kurulum aşamalarında da müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır. Aynı zamanda Özel davet ve organizasyonlar için tüm Outside Catering hizmetini de kusursuz olarak gerçekleştirmektedir.

–  Misyonumuz

Tüm çalışanların fikir ve düşüncelerini açıklayabileceği bir platform oluşturarak çalışanlarımızın memnuniyetini ve katılımı ile şirketi daha ileriye taşımak ve benimseyip sahiplenmelerini sağlamak.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişimle tüketicimiz ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

Vizyonumuz

Alanında yetkin personel kadromuzla, Gıda güvenliğini ön planda tutarak gerekli Teknolojik ve alt yapısal yatırımları, AR-GE çalışmalarıyla destekleyerek ve Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartıp, Bölgesinde tercih edilen ilk yemek firması olmak.

Gıda Güvenliğini sağladığımız üretim alanımızda iş kazalarına ve çevre kirliliğine neden olabilecek riskleri belirlemek ve risklerin oluşmasına karşı gerekli önlemleri alarak iş kazaları ve çevre kirliliğini önlemek.

İlkeli, açık, dürüst çalışma anlayışımızdan ödün vermeden müşteri memnuniyetini sürekli kılmak.

Kalite standartlarında,doğal kaynakları koruyarak  güvenilir gıdalarla sağlıklı ve lezzetli yemekler üretmek.

Çalışanlarımızın motivasyonu için;iş yerine olan bağlılığını artıran eğitimler ve etkinlikler düzenleyerek aidiyet duygularını en üst seviyelere taşımak ve sürekli iyileştirme ile gelişim sağlamak.