İş görüşmelerine çağırılmak, iş arama sürecinde olan adayların heyecanla bekledikleri bir aşama. Kayra Yemek bunun bilincinde olup,  görüşmelerimizde aynı heyecana ortak olmaya çalışırız.

Başarımız Kayra Yemek çalışanlarının eseridir. Ahlaki değerlerimizin yanında, yenilikçi ve hedefleri olan adayları seçmekteyiz. Eğitim ve motivasyon araçlarını doğru seçerek, gelecek ile ilgili planlarında destek ve yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Kayra Yemek büyük bir aile olmakla beraber, bir ailede bulunması gereken bütün ahlaki değerlere sahip çıkar. Kayra Yemek’te, adil davranmak önemli ve vazgeçilmez değerimizdir. Birbirimize adil ve saygılı davranır; din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri özelliklere dayanarak ayrımcı davranışlarda bulunmayız.

Mutlu olmak ve mutluluklarımızı paylaşmak bizim için bir görevdir. Bu anlamda, kuruluş yıl dönümü etkinliklerimiz, doğum günü kutlamalarımız, iftar yemeklerimiz, piknikler ve geziler ile çalışanlarımız ile sevgimizi paylaşırız.

İhtiyaca yönelik ve kişisel ihtiyaçlarımıza istinaden planlanan eğitimlerimiz, katılım sağladığımız panel ve davetler ile gelişim sürecimizi yönetiriz.

Düzenli olarak halı saha futbol karşılaşmaları, tarihi yerlere ziyaret, sinema ve tiyatro, bowling, yat gezisi gibi organizasyonlar ile çalışma hayatımızdaki stres ve yorgunluğumuzu atarız.

Engelli kardeşlerimiz ile yapılan kahvaltı ve hediyelerimiz ile, iftar yemekleri, öğrenci burs ve okul yardımları gibi, başta Kızılay olmak üzere,  sosyal sorumluluk projelerine destek vererek, Kayra Yemek sevgisini, ulaşabildiğimiz her kesim ile paylaşırız.

Başta Bursa olmak üzere, İstanbul, Çanakkale gibi şehirlerimize yaptığımız ziyaretler ile kültür değerlerimize sahip çıkarız. Tarihimize ve kültürümüze sahip çıkmak Her Kayra Yemek çalışanın görevidir.

Her cumartesi yaptığımız toplu kahvaltı ile paylaşımlarımız ile bazen hüzün, bazen sevinç ama her daim duygusal anılar bırakarak, Kayra Yemek mutluluğunun resmini çizeriz.

Kayra Yemek çalışanı olmanın gururunun sırrı, yaşadığımız ve yaşattığımız mutlu anılarımızda gizlidir.