Mutfaklarımızda hijyenik koşullarda üretilen yemeklerimiz, eğitimli ve işinde uzman çalışanlarımız tarafından kontrol edilir. Tüm kalite kontrol ve analizleri yapılan yemeklere ürün çıkış onayı verilir.

Ürün çıkış onayı verildikten sonra kapalı termobox sistemi ile yemeklerimiz müşterilerimize güvenle ulaştırılır.

Yerinde Üretim yemek hizmeti, kurumların kendi üretim alanlarında hazırlanarak servise sunulur. Üretim yapılacak alanda projelendirme, gerekli ekipmanların tedarik edilmesi ve yapılan anlaşma dahilinde tüm hizmet şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.
Kaliteli ham madde temini ile şirketimizin deneyimli ve profesyonel kadrosunun sunduğu yemek hizmeti, üretildiği noktada servise sunulduğu için lezzet ve zaman kaybına uğramaz. Sunum özelliği ile ön plana çıkararak  hizmet kalitesini ve memnuniyetini üst seviyeye taşır.
Yerinde üretim yemek hizmeti için sağlığa uygunluk denetimi, belirli periyotlar da yapılan  mikrobiyolojik analizler, hijyen kontrollerinin sağlanması gibi bir çok hizmeti talebiniz doğrultusunda sağlamaktadır.

Hayalini kurduğunuz düğün, sünnet, davet ve tüm cemiyetleriniz için Kayra Catering olarak yanınızdayız.
İstediğiniz menülerle, eşsiz sunum ve görsellerle hazırlanan ikramlarımız güler yüzlü ekibimiz tarafından konuklarınıza servis edilir. Hazırlanan yemek ve ikramların yanı sıra bütünlüğü sağlayacak dekorlarla da hizmet vermekteyiz.
Davetinizi unutulmaz yapan tüm detayları sizinle birlikte düşünür, gerçekleşmesi için çözüm üreterek sizi ve misafirlerinizi mutlu ağırlamış olmanın huzurunu yaşarız.

Toplantı, kokteyl, piknik, açılış yemekleri, fuar  vb. tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olan catering hizmetini, beklentileriniz doğrultusunda ve bunu karşılayacak şekilde organize ederiz. Tüm  bu organizasyonlar için, en leziz tatları ve en kaliteli sunumları ile bir araya getirip,  güler yüzlü ekibimizle sizi mutlu edecek şekilde gerçekleştiriyoruz.